NASZ ZESPÓŁ

Krzysztof Ficek

Jestem pośrednikiem nieruchomości od 12 lat. Ukończyłem studia podyplomowe Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosiłem poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach związanych z tą tematyką. Doświadczenie zdobywałem w renomowanych Agencjach Nieruchomości. Chęć wdrożenia innowacyjnych pomysłów wynikających z oczekiwań i potrzeb klientów, z którymi miałem kontakt, popchnęła mnie do stworzenia własnego Biura Nieruchomości.

Otwartość na współpracę ze wszystkimi uczestnikami rynku nieruchomości oraz zaangażowanie poparte fachową wiedzą było dodatkowym argumentem do działania według własnego modelu funkcjonowania agencji. Specjalizuję się w sprzedaży gruntów, domów oraz sprzedaży i wynajmie lokali użytkowych.

Moją dodatkową pasją są światowe rynki finansowe i ich wpływ na gospodarkę.

Bezpieczeństwo transakcji i satysfakcja klientów to główne priorytety w mojej pracy.

Nr licencji 11349

tel. +48 883 683 025

e-mail: k.ficek@budomos.pl

Kinga Paciorek

Jestem optymistycznie nastawiona do życia i pracy, bardzo dobrze zorganizowana i zawsze zaangażowana w działania, których się podejmuję.

Lubię rozmawiać z ludźmi i potrafię ich słuchać, oraz dokładam wszelkich starań aby transakcje przebiegały bezpiecznie oraz komfortowo.

Zawodowo przez ostatnie dziesięć lat zajmowałam się marketingiem i zarządzaniem w Londynie. Ukończyłam kursy Home Stagingu oraz Projektowania Wnętrz, a prywatnie jestem pasjonatką fotografii.

Profesjonalne przygotowanie oferty, jej skuteczna promocja oraz budowanie relacji z ludźmi to zdecydowanie moje mocne strony.

tel. +48 792 839 331

e-mail: k.paciorek@budomos.pl

Katarzyna Krakowska

Jestem niezależnym ekspertem finansowym z ponad 12-letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, gotówkowych, firmowych oraz leasingach. W ofercie posiadam również ubezpieczenia na życie oraz majątku. Bezpłatnie zbadam Twoją zdolność kredytową, przygotuję symulacje ze wszystkich banków oraz pomogę Ci przy wypełnianiu wniosków. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia. Ze mną porównasz dostępne na rynku rozwiązania i wybierzesz najlepsze!

tel. +48 695 855 624

e-mail: k.krakowska@notus.pl

 

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: