USŁUGI

Kompleksowa obsługa

Branża nieruchomości nie ma przed nami żadnych tajemnic – od lat związani jesteśmy z nieruchomościami, które są również naszą wielką pasją. Z pełnym zaangażowaniem prowadzimy naszych klientów przez proces kupna lub sprzedaży od samego początku do końca – czuwamy na każdym etapie, zajmując się wszelkimi formalnościami, zapewniając poczucie bezpieczeństwa, jak również dyskrecję. Lata doświadczeń i praktyki pozwoliły nam zrozumieć Państwa potrzeby – już od pierwszego kontaktu staramy się spełniać wszelkie oczekiwania, jednocześnie zachowując najwyższe standardy na rynku. Rozumiemy, że to właśnie dbałość o Państwa interesy, szybkość działania wraz z zapewnieniem komfortu na każdym etapie sprawiają, iż klienci są zadowoleni z naszej współpracy. Do każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie oraz z pełną odpowiedzialnością – nasze priorytety to bezpieczeństwo transakcji wraz z satysfakcją naszych klientów. Mogą Państwo zlecić nam zajęcie się swoją nieruchomością z pełnym zaufaniem.

Skuteczny marketing.

Zależy nam, aby Państwa domy, mieszkania i działki wyróżniały się na tle innych ofert, a przez to były postrzegane przez klienta jako najbardziej atrakcyjne na rynku. Dobieramy strategię marketingową dostosowując środki prezentacji indywidualnie do każdej oferowanej nieruchomości. Jesteśmy obecni na największych polskich portalach branżowych, gdzie widoczność i dostępność Państwa oferty jest naszym priorytetem. Nasza nowocześnie zaprojektowana strona internetowa zapewnia przejrzystość, a zarazem ogromną łatwość zapoznania się z Państwa ofertą. Wymowne i przekonujące zdjęcia, filmy kręcone z drona oraz wideoprezentacje sprawiają, iż wystawione nieruchomości przykuwają uwagę kupujących, przyspieszając sprzedaż. Ponadto korzystamy z największego w Polsce systemu MLS, który zapewnia nam wymianę ofert i współpracę z innymi biurami nieruchomości, jak również możliwości zakupu i sprzedaży nie publikowanych jeszcze nigdzie nieruchomości.

Home Staging.

Jest to, obecnie coraz popularniejsze, profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Atrakcyjnie aranżujemy i urządzamy Państwa przestrzeń tak, aby podkreślić jej charakter i zainteresować jak największą liczbę oglądających, przyspieszając sprzedaż nieruchomości. Doradzamy w kwestii ewentualnego doposażenia wnętrza, jak również mamy możliwość wypożyczenia rekwizytów upiększających Państwa przestrzeń w oczach przyszłych nabywców.

Profesjonalna sesja zdjęciowa.

Fotografia to jeden z najważniejszych etapów budowy oferty sprzedażowej. Zawsze dbamy o to, aby Państwa nieruchomość była pokazana w jak najlepszym świetle. Czuwamy nad detalami, przygotowując domy i mieszkania pod sesję zdjęciową, aby uchwycić na zdjęciach wyjątkowy klimat przestrzeni. Pilnujemy, aby zdjęcia Państwa nieruchomości przykuwały uwagę i pobudzały wyobraźnię przyszłych nabywców.

Filmy kręcone z drona.

Gdy klient patrzy na ujęcia z lotu ptaka, ma okazję zobaczyć miejsce, które go interesuje z zupełnie innego poziomu – ma szerszą perspektywę i widzi również to, co jest w okolicy. Do promocji Państwa domów i działek wykorzystujemy filmy kręcone za pomocą drona – ta innowacyjna forma prezentacji sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci będą pod wrażeniem. Takie oferty przykuwają uwagę, a zdjęcia nieruchomości z powietrza wyróżniają ofertę na tle innych.

Wideoprezentacje nieruchomości.

Materiał wideo jest ciekawym dodatkiem do zdjęć, pokazującym spacer po pomieszczeniach. Dzięki profesjonalnym filmom z wnętrza domu czy mieszkania pozwalamy nabywcom zobaczyć całą przestrzeń oferowanej nieruchomości. Dbamy o to, by wideoprezentacja Państwa oferty była ciekawa i atrakcyjna, pozwalając przyszłym nabywcom zachwycić się nieruchomością i już na etapie jej poznawania wyobrazić sobie swoją przyszłość w tych czterech ścianach.

Doradztwo kredytowe i ubezpieczeniowe.

Współpracujemy z doradcą kredytowym, który skutecznie pomaga naszym klientom pozyskać finansowanie na zakup swojego domu bądź mieszkania, oraz z doradcą ubezpieczeniowym, który po skrupulatnej analizie potrzeb pomaga dostosować polisę do potrzeb naszych klientów.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: